הלוואות מקופות גמל, קרנות השתלמות וקרנות פנסיה – זה משתלם

בעבר כאשר היינו מדברים על הלוואה, ככל הנראה כל אחד היה חשוב מיד על הלוואה דרך הבנק. עד לא מזמן הבנקים היו הגוף הבלעדי שממנו היה אפשר לקחת הלוואה מבלי להסתבך לאחר מכן. כיום יש עוד לא מעט אפשרויות שיכולות להיות רלוונטיות עבור לא מעט אנשים. כאלה שאולי מסיבות כאלה או מסיבות אחרות מעדיפים שלא לקחת הלוואה מהבנק. הלוואה חוץ בנקאית הפכה להיות מאוד פופולארית בטח כאשר מדובר על הלוואות מקופות גמל, קרנות השתלמות וקרנות פנסיה. מה הופך את האפשרות הזאת להיות רלוונטית גם עבורכם?

לא קיבלתם הלוואה מהבנק? יש פתרון!

האפשרות של הלוואה חוץ בנקאית עד לא מזמן הייתה מאוד מאיימת, אך כיום היא פתרון נהדר. פתרון נהדר עבור כל אותם האנשים שמסיבות כאלה או אחרות אינם יכולים לקחת הלוואה מהבנק. יש כאלה  שהבנק מסרב לתת להם הלוואה מסיבותיו שלו, אך הם יכולים לבחור באפיקים אחרים. אפיקים בטוחים מאוד שלא יביאו אתכם למצב שבו תצטרכו לוותר על הכסף. לעיתים הכסף שלו אתם זקוקים אמור לשרת אתכם לטובת מטרות חשובות.

סכום ההלוואה בהתאם לסכום שחסכתם

הסכום של הלוואה חוץ בנקאית המגיעה דרך קופת גמל, קרן השתלמות או קרן פנסיה נקבע בהתאם לסכום שאותו רכשתם. כלומר ככל שחסכתם יותר כסף בקופות השונות, כך תוכלו לקחת הלוואה גדולה יותר. יש כאלה שהסכומים האלה מספיקים להם ויש כאלה שהסכומים האלה לא מתאימים להם. אך שווה לבחון את האפשרות הזאת לפני שאתם ניגשים לקחת הלוואה מהבנק, ואולי אפילו מתקשים להחזיר אותה בעתיד.

הלוואה חוץ בנקאית בתנאים שנוחים לכם

החברות השונות שמספקות הלוואות חוץ בנקאיות עושות כל מאמץ על מנת להתאים את ההלוואה אליכם. יש כאן אינטרס משותף של כל הצדדים, ולכן כולם ינסו לגשת האחד לכיוון השני. ברוב המקרים תוכלו לקבל הלוואה שמתאימה בדיוק למידות שלכם, כזאת שתאפשר לכם להיות רגועים. כי כאשר לוקחים הלוואה מכל סוג, חובה עליכם לוודא כי תוכלו להחזיר אותה ללא בעיות – אי החזרת ההלוואה תביא לצרות.

הלוואות חוץ בנקאיות בפריסה למשך 7 שנים

הלוואה חוץ בנקאית תוכלו לפרוס אותה למשך 7 שנים, כך שהתנאים יכולים להיות מעולים. בטח אם ההלוואה שאותה אתם לוקחים היא הלוואה יחסית קטנה. כך סכום ההחזר החודשי יהיה נמוך יחסית בהשוואה לסכומים אחרים שהייתם משלמים במקומות אחרים. כמובן שאת משך הפריסה תצטרכו לקבוע בהתאם ליכולת ההחזר החודשית. ככל שתוכלו להחזיר סכום גבוה יותר, כך תוכלו גם לסיים את ההלוואה במהירות. לאחר שתסיימו להחזיר את ההלוואה, תוכלו לקבל הלוואה חדשה לצורך אחר. פתאום אתם מבינים כי הבנק הוא לא המקום היחיד שבו תוכלו לבקש הלוואה לצרכים שונים.

תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
מחשבון קופת גמל
מחשבון קופת גמל – כלי חיוני לתכנון החיסכון הפנסיוני

מחשבון קופת גמל הוא כלי חיוני לתכנון החיסכון הפנסיוני, מכיוון שהוא מאפשר להעריך את סכום הצבירה הצפוי בהתאם להפקדות החודשיות של, גיל הפרישה המתוכנן והתשואה הצפויה של הקופה. איך הוא עובד, מהם יתרונותיו, איך לבחור והאם ניתן לסמוך עליו?

קראו עוד »
כמה כסף יש לי בפנסיה?

כמה כסף יש לי בפנסיה היא שאלה שחוזרת על עצמה בפנינו לא מעט פעמים. במאמר זה נספר לכם על כל הדרכים לבדוק כמה כסף צברתם עד כה לתקופת הפנסיה שלכם ומי בדיוק מנהל עבורכם את החיסכון הפנסיוני שלכם.

קראו עוד »
קופת גמל לתגמולים
מהי קופת גמל לתגמולים?

קיימים סוגים רבים של קופות גמל, אבל אחת הקופות הידועות היא ללא ספק קופת גמל לתגמולים. מהי ייחודיותה, מה היא כוללת, מהם יתרונותיה ומה אתם חייבים לדעת עליה? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

קראו עוד »
אופן הפקדת תשלומים לקופת גמל
אופן הפקדת תשלומים לקופת גמל

קופות גמל הן כלי חיסכון חשוב לטווח הארוך, המאפשר לכם לחסוך כסף לגיל פרישה וליהנות ממגוון רחב של הטבות מס. מהו אופן הפקדת תשלומים לקופת גמל ואילו אפשרויות עומדות בפניכם?

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.