איתור קרן השתלמות – הדרך הפשוטה, הקלה והחינמית

אם אתם לא בטוחים אם יש לכם קרן השתלמות או מי מנהל אותה עבורכם, יש לנו חדשות טובות בשבילכם. יש דרך לאיתור קרן השתלמות אבודה ולא רק שזה לא כזה מסובך, זה אפילו בחינם! אז מה צריך לעשות בעצם?

חשוב לדעת: איתור קרן השתלמות אינו כרוך בתשלום!

לפני שנתחיל את המאמר חשוב לנו להבהיר דבר אחד חשוב: איתור קרן השתלמות מתבצע באופן חינמי ולא תצטרכו להוציא שקל מכיסכם! לצערנו, יש לא מעט חברות מפוקפקות שמציעות את השירות תמורת סכום מסוים, אבל אל תתפתו לשלם שלא לצורך. כל אחד יכול לברר איפה יש לו קרן השתלמות בקלות וזה לא מצדיק שתשלמו על כך כמה מאות שקלים.

איתור קרן השתלמות בעזרת הר הכסף

לפני כמה שנים משרד האוצר יזם בשיתוף בנק ישראל את הר הכסף. זהו אתר ממשלתי רשמי, שהוקם במטרה לעזור לאזרחי ישראל לאתר את כספיהם האבודים. תוכלו להיעזר בו לצורך חיפוש קרן השתלמות או כל מוצר פנסיוני אחר.

שימו לב שאתם נכנסים לאתר ממשלתי רשמי של מדינת ישראל, ולא לחברות שמתחזות לאתר זה. הסימן הבולט ביותר הוא שבלינק של האתר יש סיומת של gov.il ושהשירות כאמור ניתן בחינם לחלוטין.

אתם מוזמנים למדריך שהכנו לכם, כדי לקבל הסבר מדויק איך להשתמש בהר הכסף.

האם אתר הר הכסף מספיק לצורך איתור קרן השתלמות?

מדובר במיזם ממשלתי חשוב ידידותי למשתמש וללא עלות שמאפשר לחפש קרן השתלמות וכן מוצרים נלווים כמו קרן פנסיה, קופת גמל ואפילו ביטוח חיים.

עם זאת, האתר רחוק מלהיות מושלם, ויש לו כמה חסרונות שחשוב להיות מודעים אליהם. לדוגמה:

  • אי אפשר לדעת כמה כסף חסכתם
  • אי אפשר לדעת איזה תשואות קיבלתם
  • לא ניתן לדעת מהם דמי הניהול שאתם משלמים
  • הר הכסף לאו דווקא מציג את כל החסכונות שיש לכם
  • ניתן לבצע רק עד 10 חיפושים בלבד לכל מספר תעודת זהות

אז מה אפשר לעשות כדי לקבל את התמונה המלאה?

ראשית, כפי שציינו, אנחנו קודם כל ממליצים להתרחק מחברות ציניות שמנצלות את הבורות של הציבור בעניין זה ומציעות שירותי איתור קרן השתלמות בתשלום.

כדי לקבל שירות הוגן, הוא חייב קודם כל להינתן על ידי סוכן פנסיוני או בעל רישיון פנסיוני. מעבר לכך השירות ניתן לכם כי אתם אלו שיזמתם פנייה לאותו אדם ולא כי הוא יזם שיחה או מייל אליכם. כמובן חשוב לשים לב שניתן לכם שירות מקצועי, סבלני ואדיב וכמובן ללא כל תמורה.

הדרך הקלה והפשוטה לאיתור קרן השתלמות

קיימת דרך פשוטה ונוחה יותר לצורך איתור קרן השתלמות מבלי להסתמך על האתר הממשלתי של הר הכסף – לפנות לסוכן ביטוח. אנחנו מאמינים בלהעניק שירות אמין, מקצועי, אובייקטיבי, איכותי ומדויק. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ונשמח לעזר לכם לאתר כספים אבודים ולהעניק לכם דוח המפרט את כל חשבונות החיסכון שלכם, כולל חסכונות פעילים ושאינם פעילים, וכל זאת חינם.

המומחים של פתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח ישמחו לתת לכם מידע אמין, מדויק ואיכותי על כל מוצרי החיסכון שלכם, בין אם הם פעילים ובין אם לא, איפה הם מנוהלים, כמה דמי ניהול אתם משלמים, איזו תשואות הם עשו, להציע לכם הצעות לשיפור החסכונות ולעזור לכם לאתר כספים אבודים בקלות וללא כל עלות.

איתור קרן השתלמות
תרצו לחזור לנושא מסוים?
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
קרן השתלמות הראל
קרן השתלמות הראל

שוקלים להצטרף לקרן ההשתלמות הראל? בואו להכיר את אחת הקרנות הפופלריות בארץ – מהם יתרונותיה, אילו מסלולי השקעה היא מציעה ועוד.

קראו עוד »
הלוואת בלון מקרן השתלמות
הלוואת בלון מקרן השתלמות – האם היא משתלמת?

הלוואת בלון מקרן השתלמות הופכת לרלבנטית יותר מתמיד בעידן שבו אנחנו חיים, הן עבור שכירים והן עבור עצמאים. אחת השאלות המרכזיות שמתעוררות בקרב המתלבטים היא האם לקחת הלוואת בלון מקרן השתלמות או למשוך את החיסכון. אנחנו כאן כדי לתת לכם כמה נקודות למחשבה.

קראו עוד »
תכנון פנסיוני
תכנון פנסיוני – למה זה חשוב?

תכנון פנסיוני הוא צעד מבורך שיכול לשרת אתכם בעתיד. החיים הם מסע מאתגר, אבל גם מלא בהזדמנויות. אנחנו עובדים קשה כדי להקים משפחה, לרכוש בית, לחסוך כסף לעתיד. אבל מה יקרה לנו כשלא נוכל לעבוד יותר?

קראו עוד »
בקשת הלוואה מקרן השתלמות
בקשת הלוואה מקרן השתלמות – צעד אחר צעד

בקשת הלוואה מקרן השתלמות מאפשרת לכם להשתמש בכספי החיסכון שלכם לכל מטרה, ובמקביל לתת לכסף להמשיך לעבוד בשבילכם. מהם תנאי ההלוואה, למי זה כדאי ואיך סוכן פנסיוני יכול לסייע לכם? במאמר זה נגלה לכם את כל התשובות.

קראו עוד »
כלל קרן השתלמות
כלל קרן השתלמות

כלל קרן השתלמות היא אחת הקרנות המבוקשות בישראל. אילו יתרונות היא מציעה לחוסכים, אילו מסלולי השקעה פתוחים בפניכם ומה עוד חשוב שתדעו לפני שאתם מצטרפים?

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.