איתור קרן השתלמות – הדרך הפשוטה, הקלה והחינמית

אם אתם לא בטוחים אם יש לכם קרן השתלמות או מי מנהל אותה עבורכם, יש לנו חדשות טובות בשבילכם. יש דרך לאיתור קרן השתלמות אבודה ולא רק שזה לא כזה מסובך, זה אפילו בחינם! אז מה צריך לעשות בעצם?

חשוב לדעת: איתור קרן השתלמות אינו כרוך בתשלום!

לפני שנתחיל את המאמר חשוב לנו להבהיר דבר אחד חשוב: איתור קרן השתלמות מתבצע באופן חינמי ולא תצטרכו להוציא שקל מכיסכם! לצערנו, יש לא מעט חברות מפוקפקות שמציעות את השירות תמורת סכום מסוים, אבל אל תתפתו לשלם שלא לצורך. כל אחד יכול לברר איפה יש לו קרן השתלמות בקלות וזה לא מצדיק שתשלמו על כך כמה מאות שקלים.

איתור קרן השתלמות בעזרת הר הכסף

לפני כמה שנים משרד האוצר יזם בשיתוף בנק ישראל את הר הכסף. זהו אתר ממשלתי רשמי, שהוקם במטרה לעזור לאזרחי ישראל לאתר את כספיהם האבודים. תוכלו להיעזר בו לצורך חיפוש קרן השתלמות או כל מוצר פנסיוני אחר.

שימו לב שאתם נכנסים לאתר ממשלתי רשמי של מדינת ישראל, ולא לחברות שמתחזות לאתר זה. הסימן הבולט ביותר הוא שבלינק של האתר יש סיומת של gov.il ושהשירות כאמור ניתן בחינם לחלוטין.

אתם מוזמנים למדריך שהכנו לכם, כדי לקבל הסבר מדויק איך להשתמש בהר הכסף.

האם אתר הר הכסף מספיק לצורך איתור קרן השתלמות?

מדובר במיזם ממשלתי חשוב ידידותי למשתמש וללא עלות שמאפשר לחפש קרן השתלמות וכן מוצרים נלווים כמו קרן פנסיה, קופת גמל ואפילו ביטוח חיים.

עם זאת, האתר רחוק מלהיות מושלם, ויש לו כמה חסרונות שחשוב להיות מודעים אליהם. לדוגמה:

  • אי אפשר לדעת כמה כסף חסכתם
  • אי אפשר לדעת איזה תשואות קיבלתם
  • לא ניתן לדעת מהם דמי הניהול שאתם משלמים
  • הר הכסף לאו דווקא מציג את כל החסכונות שיש לכם
  • ניתן לבצע רק עד 10 חיפושים בלבד לכל מספר תעודת זהות

אז מה אפשר לעשות כדי לקבל את התמונה המלאה?

ראשית, כפי שציינו, אנחנו קודם כל ממליצים להתרחק מחברות ציניות שמנצלות את הבורות של הציבור בעניין זה ומציעות שירותי איתור קרן השתלמות בתשלום.

כדי לקבל שירות הוגן, הוא חייב קודם כל להינתן על ידי סוכן פנסיוני או בעל רישיון פנסיוני. מעבר לכך השירות ניתן לכם כי אתם אלו שיזמתם פנייה לאותו אדם ולא כי הוא יזם שיחה או מייל אליכם. כמובן חשוב לשים לב שניתן לכם שירות מקצועי, סבלני ואדיב וכמובן ללא כל תמורה.

הדרך הקלה והפשוטה לאיתור קרן השתלמות

קיימת דרך פשוטה ונוחה יותר לצורך איתור קרן השתלמות מבלי להסתמך על האתר הממשלתי של הר הכסף – לפנות לסוכן ביטוח. אנחנו מאמינים בלהעניק שירות אמין, מקצועי, אובייקטיבי, איכותי ומדויק. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ונשמח לעזר לכם לאתר כספים אבודים ולהעניק לכם דוח המפרט את כל חשבונות החיסכון שלכם, כולל חסכונות פעילים ושאינם פעילים, וכל זאת חינם.

המומחים של פתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח ישמחו לתת לכם מידע אמין, מדויק ואיכותי על כל מוצרי החיסכון שלכם, בין אם הם פעילים ובין אם לא, איפה הם מנוהלים, כמה דמי ניהול אתם משלמים, איזו תשואות הם עשו, להציע לכם הצעות לשיפור החסכונות ולעזור לכם לאתר כספים אבודים בקלות וללא כל עלות.

איתור קרן השתלמות
תרצו לחזור לנושא מסוים?
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
למי מגיע קרן השתלמות
למי מגיע קרן השתלמות?

למי מגיע קרן השתלמות היא שאלה נפוצה למדי, אך בניגוד למה שנהוג לחשוב – התשובה מעט מורכבת, ובעיקר לגבי עובדים שכירים. שווה לקרוא את המאמר כדי להבין את הנושא יותר לעומק.

קראו עוד »
קרן השתלמות לעוסק פטור
קרן השתלמות לעוסק פטור – המדריך השלם

הגשמתם חלום ויש לכם עסק קטן? גם אתם יכולים ליהנות מיתרונות של קרן השתלמות, שנחשבת כיום לאפיק החיסכון המשתלמים ביותר בישראל. מהי קרן השלמות לעוסק פטור, כמה כסף אפשר להפקיד ואיך פותחים לעצמכם קרן כזו? קבלו את המדריך המלא

קראו עוד »
קרן השתלמות מגדל
קרן השתלמות מגדל

קרן השתלמות מגדל היא אפיק חיסכון פנסיוני אשר מנוהל ע"י אחת מחברות הביטוח הגדולות, המוכרות והבולטות בארץ. למי היא יכולה להתאים, מהם יתרונותיה ואיך לבחור קרן בהתאמה אישית לצורכיכם הייחודיים?

קראו עוד »
תכנון פנסיוני
תכנון פנסיוני – למה זה חשוב?

תכנון פנסיוני הוא צעד מבורך שיכול לשרת אתכם בעתיד. החיים הם מסע מאתגר, אבל גם מלא בהזדמנויות. אנחנו עובדים קשה כדי להקים משפחה, לרכוש בית, לחסוך כסף לעתיד. אבל מה יקרה לנו כשלא נוכל לעבוד יותר?

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.