קופת גמל ילין לפידות – זה הזמן להשקיע בעתיד שלכם

תוכן עניינים

אחרי שבמשך שנים רבות בית ההשקעות ילין לפידות מצטיין בניהול השקעות במסלול המנייתי, הצליח לבסס את המוניטין שלו כמנהלת קופות גמל. אילו מסלולים קיימים במסגרת קופת גמל ילין לפידות, כמה דמי ניהול תשלמו ואיך התשואות? מוזמנים להכיר!

על קופת גמל ילין לפידות

בית ההשקעות ילין לפידות, בהובלתם של דב ילין ויאיר לפידות, על ניסיון עשיר בניהול קופות גמל, והן נחשבות בקרב המשקיעים כקופות איכותיות שכדאי להחזיקן במשך שנים. בית ההשקעות מנהל נכסים עצומים במוצרי ההשקעות המנוהלים על ידם בשוק ההון הסחיר בעיקר.

בית ההשקעות מתמחה במה שנקרא "סטוק פיקינג". לכן, אם אתם חובבי סיכון, מסלולי המניות שתמצאו במסגרת של קופת גמל ילין לפידות, בהחלט יכולות לספק לכם מענה.

אילו מסלולי השקעה מציעה קופת גמל ילין לפידות?

קופת גמל ילין לפידות מציעה 7 מסלולי השקעות לציבור החוסכים:

  • 9938 – ילין לפידות קופת גמל מסלול לבני 50 ומטה
  • 9940 – ילין לפידות קופת גמל מסלול לבני 50 עד 60
  • 9941 – ילין לפידות קופת גמל מסלול לבני 60 ומעלה
  • 1035 – ילין לפידות קופת גמל מסלול אג"ח עד 25% מניות
  • 1036 – ילין לפידות קופת גמל מסלול מניות
  • 1037 – ילין לפידות קופת גמל מסלול אג"ח
  • 1360 – ילין לפידות קופת גמל מסלול אג"ח ממשלת ישראל

כמה דמי ניהול תשלמו בקופת גמל ילין לפידות?

בית ההשקעות גובה דמי ניהול סבירים והוגנים על ניהול קופת גמל, בדומה למוצרים אחרים. תוכלו להיעזר באתר הממשלתי גמל נט על מנת לברר מהם דמי הניהול הממוצעים שהחברה גובה מעמיתיה. יחד עם זאת, זכרו כי כמו כל בית השקעות, גם ילין לפידות בוחנת כל חוסך בפני עצמו ומחליטה כמה לגבות ממנו, בהתאם לשלל פרמטרים שהציבה לעצמה.

איך התשואות של קופת גמל ילין לפידות?

מדובר באחד מגופי הניהול המובילים מבחינת התשואות, אך יש לזכור כי תשואות העבר אינן מעידות על העתיד, ועם זאת לא מחליפים בית השקעות בתכיפות. קופת גמל ילין לפידות במסלול המנייתי מצליחה למצות את פוטנציאל הרווח בחשיפה יחסית נמוכה בהשוואה לקופות אחרות של גופים מתחרים. אם נבחן לעומק את מסלולי המניות, נראה תשואות מרשימות, אך תנודתיות יחסית גבוהה, וזה לא מתאים לכל אחד.

כיצד לפתוח קופת גמל ילין לפידות?

מתלבטים אם כדאי לכם לחסוך באמצעות קופת גמל ילין לפידות? זכרו כי לפי החוק בישראל כל אחד יכול להחליט היכן לחסוך את כספי הפנסיה שלו: באיזה מוצר, באיזו חברה ובאיזה מסלול בדיוק, בין אם הוא שכיר ובין אם הוא עצמאי. ישנם פרמטרים רבים שצריך לקחת בחשבון בעת השוואת קופות גמל לצורך קבלת החלטה נכונה, והדרך הפשוטה, הנוחה והקלה לעשות זאת היא באמצעות סוכן ביטוח מטעמכם, ולאו דווקא מטעם ממקום העבודה.

פנו עוד היום אל המומחים שלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח שעובדים עם כל בתי ההשקעות וחברות הביטוח המובילים בישראל כבר שנים רבות. נשמח לערוך עבורכם השוואה מדויקת, אמינה ומקצועית, לבחון את שלל האפשרויות העומדות לפניכם ולהמליץ לכם על הצעד הבא שעליכם לעשות. צרו קשר ותיהנו משירות מקצועי, יחס אישי ושקט נפשי.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
תכנון פנסיוני
תכנון פנסיוני – למה זה חשוב?

תכנון פנסיוני הוא צעד מבורך שיכול לשרת אתכם בעתיד. החיים הם מסע מאתגר, אבל גם מלא בהזדמנויות. אנחנו עובדים קשה כדי להקים משפחה, לרכוש בית, לחסוך כסף לעתיד. אבל מה יקרה לנו כשלא נוכל לעבוד יותר?

קראו עוד »
מחשבון קופת גמל
מחשבון קופת גמל – כלי חיוני לתכנון החיסכון הפנסיוני

מחשבון קופת גמל הוא כלי חיוני לתכנון החיסכון הפנסיוני, מכיוון שהוא מאפשר להעריך את סכום הצבירה הצפוי בהתאם להפקדות החודשיות של, גיל הפרישה המתוכנן והתשואה הצפויה של הקופה. איך הוא עובד, מהם יתרונותיו, איך לבחור והאם ניתן לסמוך עליו?

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.