קבלת קצבה מיידית מניוד כספי פנסיה

אם אתם עומדים להגיע לגיל פרישה ולצאת לגמלאות, ואתם מעוניינים לקבל קצבה חודשית קבוע לכל החיים, או אם חסכתם במשך שנים רבות וחשוב לכם להגן על הקצבה החודשית שלכם שלא תקטן עקב עלייה בתוחלת החיים, כדאי שתכירו את המוצר שמאפשר לכם קבלת קצבה מיידית.

פוליסה לקבלת קצבה מיידית באמצעות ניוד חסכונות

הליך הפרישה הוא ללא ספק תהליך מורכב ומשמעותי, שבו החוסך צריך לבצע בחירות ולקבל החלטות שישפיעו לאורך שנים רבות על גובה הפנסיה אשר הוא יהיה זכאי לקבל.

אחת האפשרויות העומדות בפניכם לקראת פרישה היא ניוד חיסכון הוני או קצבתי (למשל מקופות גמל, קרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים, תיק השקעות וכדומה), ו/או הפקדה חד פעמית של כספים על מנת לייעד אותם לצורך קבלת קצבה.

הפוליסה "יודעת" לשלם לחסוך קצבה באופן מיידי למשך כל ימי חייו, ומאפשרת לנו להבטיח לעצמנו שהכסף לא ייגמרו כל עוד אנחנו בחיים. כל זאת בניגוד לניהול כסף במכשירי חיסכון אחרים, שמהם מושכים כסף מדי חודש. במקרה של פטירה, הכסף יועבר לידי המוטבים, כך שלא ישארו כספים ברשות חברת הביטוח.

מהם היתרונות של הליך זה?

ניוד חסכונות מאפשר לכם ליהנות ממספר יתרונות, כגון:

  • קבלת קצבה חודשית לכל החיים.
  • הגנה על הקצבה החודשית שלכם מפני התארכות תוחלת החיים באמצעות מקדם קצבה מובטח
  • מסלולי הבטחת תקופות קצבה
  • מסלולי השקעות מגוונים, כולל מסלולים המבטיחים תשואה
  • מסלולים מגוונים המיועדים לקצבת שארים לכל החיים
  • אפשרות למסלול קצבה לכל חייך, ללא תשלום לשארים או מוטבים
  • אפשרות לקבלת קצבה פטורה ממס

כיצד מתבצע תהליך ניוד קרן פנסיה לצורך קבלת קצבה מיידית?

חשוב לקבל ליווי מקצועי בהליך הפרישה, שכן מדובר בהליך בעל השלכות משמעותיות על רמת חייכם במהלך השנים הבאות. סוכן ביטוח יוכל לפשט עבורכם את התהליך ולהפוך אותו לפשוט יותר, קל, מהיר ויעיל.

  • יש לפנות אל סוכן ולמלא טפסי הצטרפות וניוד
  • לאחר קבלת כל הניודים לחברת הביטוח, תתבקשו להגיש בקשה לקבלת קצבת זקנה
  • הסוכן יסייע לכם לבנות מעין ערכה עם כל המסמכים הדרושים ויעביר אותה עבורכם לחברת הביטוח

בואו לקבל ייעוץ מקצועי מהסוכנים שלנו

אתם מוזמנים ליצור קשר עם המומחים שלנו בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח עוד היום. נשמח לתאם אתכם פגישה אישית, לבצע עבורכם בדיקה מקיפה ומעמיקה כדי לאתר את כל הנכסים הפנסיונים והפיננסיים שלכם, למצות את הטבות המס שאתם זכאים להם ולתכנן אתכם את שנות הפרישה שלכם.

קבלת קצבה מיידית
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
תכנון פנסיוני
תכנון פנסיוני – למה זה חשוב?

תכנון פנסיוני הוא צעד מבורך שיכול לשרת אתכם בעתיד. החיים הם מסע מאתגר, אבל גם מלא בהזדמנויות. אנחנו עובדים קשה כדי להקים משפחה, לרכוש בית, לחסוך כסף לעתיד. אבל מה יקרה לנו כשלא נוכל לעבוד יותר?

קראו עוד »
האם כדאי למשוך כספי פנסיה
האם כדאי למשוך כספי פנסיה כדי לכסות את המשכנתא ואת ההלוואות?

הריבית הגבוהה מביאה לכך שיותר ויותר ישראלים מושכים את קרנות הפנסיה וההשתלמות ושוברים חסכונות על מנת לכסות את המשכנתא והלוואות אחרות. האם גם לכם כדאי, אילו השלכות צפויות לטווח הארוך ומה אפשר עוד לעשות כדי לא לכרוע תחת הנטל?

קראו עוד »
רוצים לפרוש בלי דאגות?
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.