באיזה קופת גמל כדאי להשקיע?

אם אתם מתלבטים באיזה קופת גמל כדאי להשקיע, אתם לא לבד. כיום יש הרבה גופים פיננסים מציעים מגוון רחב של קופות גמל ואכן לפעמים השפע עלול לבלבל. אז איך אפשר לקבל החלטה טובה? הנה הטיפים שלנו

עידן השפע מקשה על הבחירה

לעידן השפע בתחום הפניסיוני, כמו גם בתחומים אחרים, יש יתרונות רבים: מצד אחד הוא מאפשר תחרות בריאה בין הגופים הפיננסיים ומי שמרוויח זה קהל החוסכים, ומצד שני כשקיים מבחר עשיר ומגוון של אפשרויות, הבחירה הופכת למאתגרת יותר. כשמדובר בחיסכון הפנסיוני שלנו, שהוא הכסף שחסכנו במשך שנים רבות של עבודה קשה וברצוננו למקסם אותו, הבחירה הופכת לקשה אפילו יותר, ולכן הרבה אנשים מנסים להחליט באיזה קופת גמל כדאי להשקיע.

אז באיזה קופת גמל כדאי להשקיע?

על מנת לענות על השאלה באיזה קופת גמל כדאי להשקיע חשוב קודם כל להבין איך לערוך השוואת קופות גמל. גם במקרה הזה, יש לא מעט כלים שנועדו על מנת לעזור לציבור החוסכים לקבל החלטה מושכלת. כך למשל המדינה הקימה את אתר גמלנט, במטרה לסייע לכל אחד לערוך השוואה בין קופות הגמל במגוון פרמטרים, לרבות:

 • דמי הניהול
 • התשואות בחתכי זמן שונים בכל מסלול השקעה
 • מדד שארפ
 • יתרת הנכסים
 • צבירה נטו

הבעיה היא שלמרות הכוונות הטובות, עדיין מדובר באתר שאינו מספיק אינטואיטיבי וברור – הן באופן הזנת המידע והן באופן ניתוח המידע שמתקבל. כמו כן ישנם פרמטרים רבים שאינם מקבלים התייחסות בטבלה הראשונית שהמערכת מספקת, ולא כולם מבינים איך ניתן לקבל את המידע המשלים והחשוב הזה שכולל נתונים כמו:

 • חשיפה למניות
 • חשיפה למט"ח
 • חשיפה לאג"ח
 • חשיפה לארץ
 • חשיפה לחו"ל
 • חשיפה לנכסים סחירים
 • חשיפה לנכסים בלתי סחירים
 • ועוד

גם מי שכן יודע איך להשתמש במערכת לא תמיד מבין יודע מה לעשות עם כל כך הרבה נתונים וכיצד להתייחס אליהם. שפע המידע עשוי להציף ולגרום לבלבול שמוביל אתכם לקבלת החלטה פחות טובה.

אז איך להחליט באיזה קופת גמל כדאי להשקיע?

אין כמו קשר אנושי על מנת להבין טוב יותר את הנתונים הדרך הכי טובה לקבל החלטה בנוגע לאפיק השקעה היא לפנות לאיש מקצוע מקצועי ומיומן בעל רישיון פנסיוני, שיודע לערוך השוואה מדוקדקת המאפשרת לקבל את התמונה המלאה. וזה בדיוק מה שאנחנו עושים בסוכנות פתרונות עדיפים.

אנו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת לשקלל נתונים רבים, מנתחים את התוצאות ומפשטים אותם עבורכם בשפה פשוטה וקלילה. כל זאת, על מנת להעניק לכם ייעוץ מקצועי שיעזור לכם למקסם את החיסכון הפנסיוני שלכם ולקבל שקט נפשי.

מעבר לזה, נציין שאנו עובדים עם כל חברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילים בארץ, כך שאתם נהנים משירות מקצועי ואובייקטיבי, וכל זה לגמרי בחינם! אז למה אתם מחכים פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ פנסיוני מקצועי שיעניק לכם שקט נפשי.

באיזה קופת גמל כדאי להשקיע
תרצו לחזור לנושא מסוים?
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
איזה קופת גמל הכי טובה
איזה קופת גמל הכי טובה?

איזו קופת גמל הכי טובה היא שאלה שמעניינת אנשים רבים, ולא בכדי: בחירת קופת גמל היא החלטה חשובה, שכן היא תשפיע על החיסכון הפנסיוני שלכם לטווח הארוך. לכן, חשוב לבחור קופת גמל המתאימה לצרכים ולמטרות שלכם. אז איך לבחור את הקופה הטובה ביותר?

קראו עוד »
איפה יש לי פנסיה
איפה יש לי פנסיה?

אם לאחרונה שאלתם את עצמכם איפה יש לי פנסיה אתם לא לבד. אחוז נכבד מהאוכלוסיה לא יודע איפה הפנסיה שלו מנוהלת, כמה דמי ניהול משלמים, איזו תשואה החיסכון הניב וכו'. אנחנו כאן כדי להנגיש עבורכם את המידע החשוב.

קראו עוד »
כמה כסף יש לי בפנסיה?

כמה כסף יש לי בפנסיה היא שאלה שחוזרת על עצמה בפנינו לא מעט פעמים. במאמר זה נספר לכם על כל הדרכים לבדוק כמה כסף צברתם עד כה לתקופת הפנסיה שלכם ומי בדיוק מנהל עבורכם את החיסכון הפנסיוני שלכם.

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.