קרן השתלמות ילין לפידות

קרן השתלמות ילין לפידות נחשבת לאחת הקרנות המובילות שיש בכל אחד מחתכי הזמן שבודקים. מהם היתרונות שהיא מציעה ומה כדאי שתדעו עליה לפני שאתם מצטרפים?

ילין לפידות קרן השתלמות – תעודת זהות

קרן השתלמות ילין לפידות מתאפיינת באיכות ניהול השקעות ברמה גבוהה, ולא בכדי. מנהלי ההשקעות הצליחו למקם את הקרנות במקום מעולה בטבלת התשואות ולהחזיק במיקומים טובים לאורך זמן.

בית ההשקעות ילין לפידות, המנוהל ע"י דב ילין ויאיר לפידות, מצליחים למשוך משקיעים רבים באופן עקבי למדי. לכן, אין זה פלא כי כיום בית ההשקעות מנהל למעלה מ- 20 מיליארד שקל בקרנות ההשתלמות במסלולי ההשקעה המגוונים. אין הבעת אמון עמוקה יותר מנתון זה המביע את רצון החוסכים להשקיע בקרן השתלמות ילין לפידות.

אילו מסלולי השקעות תמצאו בקרן השתלמות של ילין לפידות?

כל חוסך יכול "למצוא את עצמו" בקרנות ההשתלמות של ילין לפידות. בית ההשקעות הוותיק מציע מגוון רחב של מסלולי השקעה, שכל אחד מהם מאופיין ברמת סיכון מסוימת ומתאים לטווח השקעה מסוים, החל מסלולים סולידיים ועד למסלולים שמתמחים במניות

המסלולים שבית ההשקעות מציע כוללים:

  • מסלול מנייתי
  • מסלול כללי
  • מסלול אג"ח עד 25% מניות
  • מסלול אג"ח עד 15% מניות
  • מסלול אג"ח
  • מסלול אג"ח ממשלת ישראל
  • מסלול פסיבי כללי

באתר הרשמי של ילין לפידות תוכלו למצוא פרטים נוספים אודות מסלולי ההשקעה.

למה הכי משתלם לפתוח קרן השתלמות?

לקרן השתלמות יש מעלות רבות, מה שהופך אותה ככל הנראה למוצר הפופולרי ביותר כיום בישראל. בראש ובראשונה מציין את הטבת המס העיקרית, שאין אותה בשום מוצר חיסכון אחר – משיכת כספי החיסכון והרווחים בפטור ממס. את הכסף תוכלו למשוך תוך 6 שנים מיום הצטרפותכם (ולעתים אפילו כבר לאחר 3 שנים בלבד).

מעבר לכך, תוכלו להיעזר בקרן ההשתלמות שלכם על מנת לקבל הלוואות אטרקטיביות במיוחד, ליהנות מניהול מקצועי בשוק ההון שמוכיח את עצמו ומביא לתשואות יפות ויחסית עקביות לאורך זמן וכמובן גם תוכלו להשתמש בה על מנת לחיות ברווחה בגיל הפנסיה.

אך חשוב לציין גם אם קרן השתלמות ילין לפידות היא אחת הקרנות האהובות והמבוקשות, לא תמיד כדאי בהכרח לבחור דווקא בה. חשוב לזכור ששוק ההון תנודתי ומה שהיה אינו בהכרח משקף את מה שיהיה ומה שנכון ומתאים לאדם מסוים אינו בהכרח מתאים ונכון לאדר אחר. לכן כדאי תמיץ להתייעץ עם סוכן פנסיוני מקצועי ומנוסה.

פנו עוד היום לסוכן פנסיוני לקבלת ייעוץ מקצועי ואובייקטיבי!

כבר עשרות שנים שהסוכנים שלנו בפתרונות עדיפים מייעצים לשכירים ולעצמאים כאחד באופן אמין ואובייקטיבי. לאורך השנים צברנו ידע וניסיון ואנו עובדים עם כל הגופים המוסדיים המובילים. אנו משווים באופן מעמיק בין קרנות ההשתלמות כדי לסייע ללקוחותינו לקבל את התמונה המלאה לפני שהם מחליטים היכן לפתוח קרן השתלמות.

אנחנו מזמינים אתכם לפגישה שבה נכיר אתכם ואת צורכיכים, נסביר לכם על אפיקי ההשקעה שיכולים להתאים לכם ונסקור עבורכם את מסלולי ההשקעה כדי להתאים את המסלול האידאלי בשבילכם. כל זאת ללא כל עלות או התחייבות מצדכם! אנחנו כאן כדי לשרת אתכם באדיבות ובסבלנות, עד שתהיו מרוצים! אז אם אתם רוצים שקט נפשי, צרו קשר ונשמח לחזור אליכם.

קרן השתלמות ילין לפידות
תוכן עניינים
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
קרן השתלמות מגדל
קרן השתלמות מגדל

קרן השתלמות מגדל היא אפיק חיסכון פנסיוני אשר מנוהל ע"י אחת מחברות הביטוח הגדולות, המוכרות והבולטות בארץ. למי היא יכולה להתאים, מהם יתרונותיה ואיך לבחור קרן בהתאמה אישית לצורכיכם הייחודיים?

קראו עוד »
קרן השתלמות אינפיניטי
קרן השתלמות אינפיניטי

קרן השתלמות אינפיניטי מאפשרת לכם ליהנות מניהול מקצועי של חיסכון בשוק ההון, ממש כאילו היה מדובר בתיק השקעות לכל דבר ועניין. מהם היתרונות של קרן זו, אילו מסלולי השקעה קיימים ואיך לבחור את מה שהכי מתאים לכם?

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.