איך לבחור קופת גמל?

תוכן עניינים

אם אתם שוקלים לפתוח קופת גמל, ודאי יצא לכם כבר להבין שקיימות לא מעט אפשרויות המנוהלות ע"י חברות שונות שמציעות מגוון רחב של מסלולי השקעה. לכן נשאלת השאלה איך לבחור קופת גמל באופן מוצלח? אנחנו כאן כדי להסביר.

איך בוחרים קופת גמל?

איך לבחור קופת גמל היא שאלה שמטרידה רבים מאיתנו: חלקנו מתלבטים באיזו קופת גמל לבחור לצורך החיסכון הפנסיוני שלנו. אחרים מתלבטים בבחירת קופ"ג לאחר ששמעו מחברים שיש קופות טובות יותר משלהם. כך או כך חשוב לדעת – בחירת קופת גמל היא אינה עניין של מה בכך. קיימים כמה וכמה משתנים שיש לקחת בחשבון בעת השוואת קופות גמל ובחירת הקופה המתאימה ביותר עבורכם.

איך לבחור קופת גמל באמצעות גמל נט

גמל נט הוא אתר ממשלתי שנועד להנגיש את המידע לטובת ציבור החוסכים הקיים והציבור הפוטנציאלי. במסגרת האתר תוכלו להיחשף לכמה מהנתונים החשובים ביותר שנועדו לענות על השאלה איך לבחור קופת גמל, ביניהם: התשואות, דמי הניהול, מדד שארפ, היקף והרכב הנכסים, מסלולי ההשקעה ועוד.

עם זאת, יש לציין כי רבים טוענים שמדובר באתר מורכב מדי:

ראשית – הנתונים אינם מספיק מדויקים. כך למשל תוכלו לקבל מידע אודות דמי הניהול הממוצעים שמשלמים בכל גוף פיננסי שמנהל את הכספים, אך לא תקבלו מידע מדויק אודות דמי הניהול הספציפיים שאתם תשלמו. זהו גם המידע שתקבלו אם תשתמשו במחשבון דמי הניהול של משרד האוצר.

כמו כן ישנם נתונים חשובים נוספים שאינם מופיעים באתר הממשלתי, ויש מי שטוען שמדובר בגורמים חשובים שעשויים להכריע בקבלת ההחלטה. כך למשל לא מופיע באתר מידע אודות מדד השירות המספק מידע אודות טיב השירות שכל חברה מספקת ללקוחותיה.

אז איך לבחור קופות גמל?

השוואת קופות גמל עשויה להיות משימה מורכבת ומאתגרת למדי, גם לאור קיומו של אתר גמל נט הממשלתי. נשאלת השאלה בכל זאת איך לבחור קופת גמל. עם יד על הלב, הדרך הכי פשוטה, אמינה, בטוחה וקלה כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות לסוכן פנסיוני מקצועי ומנוסה.

בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת ביותר המאפשר השוואת קופות גמל איכותית ויסודית. השוואה זו, אשר משקללת עבורכם את כל המשתנים החשובים, תוכל לעזור לכם להחליט לאיזו קופת גמל כדאי לכם להצטרף או לחלופין לאיזו קופת גמל מומלץ שתעבירו את החיסכון הפנסיוני שצברתם עד כה.

כבר יותר מ- 20 שנה המומחים שלנו עובדים עם מיטב חברות הביטוח ובתי ההשקעות בישראל, ולכן יש בידם את כל הכלים הנדרשים על מנת לספק לכם ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי ששם את טובתכם בראש העדיפויות. פנו אלינו עוד היום ותיהנו משקט נפשי, שירות אדיב בשילוב יחס אישי והכי חשוב – משקט נפשי.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
מחשבון קופת גמל
מחשבון קופת גמל – כלי חיוני לתכנון החיסכון הפנסיוני

מחשבון קופת גמל הוא כלי חיוני לתכנון החיסכון הפנסיוני, מכיוון שהוא מאפשר להעריך את סכום הצבירה הצפוי בהתאם להפקדות החודשיות של, גיל הפרישה המתוכנן והתשואה הצפויה של הקופה. איך הוא עובד, מהם יתרונותיו, איך לבחור והאם ניתן לסמוך עליו?

קראו עוד »
תכנון פנסיוני
תכנון פנסיוני – למה זה חשוב?

תכנון פנסיוני הוא צעד מבורך שיכול לשרת אתכם בעתיד. החיים הם מסע מאתגר, אבל גם מלא בהזדמנויות. אנחנו עובדים קשה כדי להקים משפחה, לרכוש בית, לחסוך כסף לעתיד. אבל מה יקרה לנו כשלא נוכל לעבוד יותר?

קראו עוד »
איזה קופת גמל הכי טובה
איזה קופת גמל הכי טובה?

איזו קופת גמל הכי טובה היא שאלה שמעניינת אנשים רבים, ולא בכדי: בחירת קופת גמל היא החלטה חשובה, שכן היא תשפיע על החיסכון הפנסיוני שלכם לטווח הארוך. לכן, חשוב לבחור קופת גמל המתאימה לצרכים ולמטרות שלכם. אז איך לבחור את הקופה הטובה ביותר?

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.