איך לבחור קופת גמל?

תוכן עניינים

אם אתם שוקלים לפתוח קופת גמל, ודאי יצא לכם כבר להבין שקיימות לא מעט אפשרויות המנוהלות ע"י חברות שונות שמציעות מגוון רחב של מסלולי השקעה. לכן נשאלת השאלה איך לבחור קופת גמל באופן מוצלח? אנחנו כאן כדי להסביר.

איך בוחרים קופת גמל?

איך לבחור קופת גמל היא שאלה שמטרידה רבים מאיתנו: חלקנו מתלבטים באיזו קופת גמל לבחור לצורך החיסכון הפנסיוני שלנו. אחרים מתלבטים בבחירת קופ"ג לאחר ששמעו מחברים שיש קופות טובות יותר משלהם. כך או כך חשוב לדעת – בחירת קופת גמל היא אינה עניין של מה בכך. קיימים כמה וכמה משתנים שיש לקחת בחשבון בעת השוואת קופות גמל ובחירת הקופה המתאימה ביותר עבורכם.

איך לבחור קופת גמל באמצעות גמל נט

גמל נט הוא אתר ממשלתי שנועד להנגיש את המידע לטובת ציבור החוסכים הקיים והציבור הפוטנציאלי. במסגרת האתר תוכלו להיחשף לכמה מהנתונים החשובים ביותר שנועדו לענות על השאלה איך לבחור קופת גמל, ביניהם: התשואות, דמי הניהול, מדד שארפ, היקף והרכב הנכסים, מסלולי ההשקעה ועוד.

עם זאת, יש לציין כי רבים טוענים שמדובר באתר מורכב מדי:

ראשית – הנתונים אינם מספיק מדויקים. כך למשל תוכלו לקבל מידע אודות דמי הניהול הממוצעים שמשלמים בכל גוף פיננסי שמנהל את הכספים, אך לא תקבלו מידע מדויק אודות דמי הניהול הספציפיים שאתם תשלמו. זהו גם המידע שתקבלו אם תשתמשו במחשבון דמי הניהול של משרד האוצר.

כמו כן ישנם נתונים חשובים נוספים שאינם מופיעים באתר הממשלתי, ויש מי שטוען שמדובר בגורמים חשובים שעשויים להכריע בקבלת ההחלטה. כך למשל לא מופיע באתר מידע אודות מדד השירות המספק מידע אודות טיב השירות שכל חברה מספקת ללקוחותיה.

אז איך לבחור קופות גמל?

השוואת קופות גמל עשויה להיות משימה מורכבת ומאתגרת למדי, גם לאור קיומו של אתר גמל נט הממשלתי. נשאלת השאלה בכל זאת איך לבחור קופת גמל. עם יד על הלב, הדרך הכי פשוטה, אמינה, בטוחה וקלה כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות לסוכן פנסיוני מקצועי ומנוסה.

בפתרונות עדיפים – סוכנות לביטוח משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת ביותר המאפשר השוואת קופות גמל איכותית ויסודית. השוואה זו, אשר משקללת עבורכם את כל המשתנים החשובים, תוכל לעזור לכם להחליט לאיזו קופת גמל כדאי לכם להצטרף או לחלופין לאיזו קופת גמל מומלץ שתעבירו את החיסכון הפנסיוני שצברתם עד כה.

כבר יותר מ- 20 שנה המומחים שלנו עובדים עם מיטב חברות הביטוח ובתי ההשקעות בישראל, ולכן יש בידם את כל הכלים הנדרשים על מנת לספק לכם ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי ששם את טובתכם בראש העדיפויות. פנו אלינו עוד היום ותיהנו משקט נפשי, שירות אדיב בשילוב יחס אישי והכי חשוב – משקט נפשי.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
מתי אפשר למשוך קופת גמל
מתי אפשר למשוך קופת גמל?

מתי אפשר למשוך קופת גמל היא נראית על פניו שאלה פשוטה, אבל האמת היא שהתשובה טיפה מורכבת יותר ממה שאתם חושבים שהיא אמורה להיות, והיא תלויה למעשה בסוג קופת הגמל שיש ברשותכם. במאמר זה נרחיב על כך את הדיבור.

קראו עוד »
כמה כסף יש לי בפנסיה?

כמה כסף יש לי בפנסיה היא שאלה שחוזרת על עצמה בפנינו לא מעט פעמים. במאמר זה נספר לכם על כל הדרכים לבדוק כמה כסף צברתם עד כה לתקופת הפנסיה שלכם ומי בדיוק מנהל עבורכם את החיסכון הפנסיוני שלכם.

קראו עוד »
חיפוש קופות גמל
חיפוש קופות גמל –  איך עושים את זה?

חיפוש קופות גמל נועד על מנת לעזור לכם לאתר כספים אבודים שצברתם במסגרת מקומות העבודה לטובת החיסכון הפנסיוני שלכם. אם אינכם יודעים היכן מנוהלת עבורכם קופת גמל ואם יש לכם אחת כזו – כדאי שתקראו את המאמר הזה.

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.