קופת גמל אינפיניטי

תוכן עניינים

סביבת שווקים דינמית דורשת ניהול מתקדם ויצירתי, וזה בדיוק מה שתקבלו במסגרת קופת גמל אינפיניטי. אילו מסלולים הקופה מציעה, כמה דמי ניהול החברה גובה מעמיתיה ואיפה היא ממוקמת על טבלת התשואות? התשובות לפניכם.

אינפיניטי קופת גמל

ממש כמו סמל האינסוף או האינפיניטי, שנועד לסמל מחזוריות אינסופית, שאין לשום דבר סוף ושהכול מחזור, כך גם פועל שוק ההון. פעם אתם למטה, ופעם למעלה, ולכן נדרש ממנהל ההשקעות להרגיש מתי מגיעה הגאות ומתי השפל ולדעת איך למקסם את הרווח של כל קופת גמל או מוצר פיננסי אחר בעתם. בהשראת הרעיון הזה נקרא בית ההשקעות אינפינטי.

קופת גמל אינפיניטי משלבת בין ניהול מסורתי של מסלולי השקעה המחולקים לפי קבוצות גיל, רמות סיכון וחשיפה למניות במגוון שווקים, לבין ניהול מתקדם של הקופות, המזכיר ניהול של תיקי השקעות.

מסלולי השקעה בקופת גמל אינפיניטי

לצד שלושת המסלולים הקלאסיים שמבוססים על חלוקה גילאית בהתאם למודל הצ'יליאני, החברה מציעה לעמיתיה עוד שישה מסלולי השקעה ברמות סיכון שונים, שניתן לעבור ביניהם באופן חופשי, כלומר – ללא עמלות, קנסות או תשלום מס:

  • 1079 – אינפיניטי גמל מניות בישראל
  • 7231 – אינפיניטי גמל מסלול לבני 50 ומטה
  • 7232 – אינפיניטי גמל מסלול לבני 50 עד 60
  • 7233 – אינפיניטי גמל מסלול לבני 60 ומעלה
  • 1536 – אינפיניטי גמל מניות בחו"ל
  • 1078 – אינפיניטי גמל אג"ח
  • 1209 – אינפיניטי גמל אג"ח ממשלת ישראל
  • 1490 – אינפיניטי גמל אג"ח קונצרני
  • 2113 – אינפיניטי גמל IRA  בניהול אישי

כמה דמי ניהול משלמים בקופת גמל אינפיניטי?

החברה פונה לקהל יעד ממעמד סוציאו אקונומי גבוה ומתמודדת מול גופי ניהול מתחרים המציעים ניהול פרמיום להשקעות העמיתים. אך במקביל דמי הניהול הנגבים הוגנים למדי ואפילו ניתן לומר שהם רחוקים מהאחוז המקסימלי שהחוק מתיר לחברות ניהול לגבות מעמיתיהן. תוכלו לראות מהם דמי הניהול הממוצעים שהחברה הגובה במחשבון דמי הניהול הפנסיוניים של משרד האוצר או באתר הרשמי של גמלנט, אך זכרו שמדובר בממוצע, ואין הדבר מעיד על אחוז דמי הניהול הספציפי שיגבו מכם. זאת מאחר וכל חברה בוחנת כל אדם בפני עצמו, בהתאם לקריטריונים מסוימים שהציבה לעצמה, ובהתאם לכך מחליטה כמה לגבות ממנו, כמובן תוך עמידה בחוקי הגבייה המקובלים.

איך התשואות של קופת גמל אינפיניטי?

בשנים האחרונות אינפיניטי מצליחה להגיע להישגים טובים בחתכי הזמן השונים, הודות לשיטת הניהול הייחודית של בית ההשקעות. באתרים דוגמת גמלנט תוכלו לראות בעצמכם את התשואות במסלולים השונים, אך חשוב לזכור שנתוני העבר אינם בהכרח מעידים על העתיד, לטוב ולרע.

איך פותחים קופת גמל באינפינטי?

צרכנות פיננסית נכונה ובריאה היא לבדוק מעת לעת את הביצועים של החיסכון הפנסיוני שלכם, ולערוך השוואת קופות גמל ואף להשוות עם מכשירים אחרים של חברות שונות. תהליך זה עשוי להיות מאתגר במיוחד נוכח שפע המידע הקיים ברשת, כמות מסלולי ההשקעה ומגוון פרמטרים נוספים שצריך לקחת בחשבון בעת השוואה שכזו. וכאן המומחים שלנו בפתרונות עדיפים נכנסים לתמונה. אנחנו מעמידים לשירותכם נבחרת מנצחת של סוכני ביטוח פנסיוניים שעובדים עם מיטב חברות הביטוח ובתי ההשקעות בארץ כבר שנים רבות. כמו כן אנו משתמשים בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת השוואה מדויקת ומעמיקה בין כל האפשרויות הפתוחות בפניכם. צרו קשר ונעזור לכם לקבל החלטה שתשנה את

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
העברת קופת גמל
כל מה שחשוב לדעת על העברת קופת גמל

העברת קופת גמל אפשרית במידה ואינכם מרוצים מביצועי הגוף המנהל ומשוכנעים כי גוף אחר יוכל להשיג עבורכם תשואות טובות יותר, להציע לכם דמי ניהול אטרקטיביים יותר או הטבות אחרות. מהם היתרונות של תהליך זה, האם זה אפשרי בכל מצב ואיך לעשות את זה? קבלו את המדריך שלנו.

קראו עוד »
השוואת תשואות קופות גמל 2023
השוואת תשואות קופות גמל 2023 – תמונת מצב

שוקי המניות מסביב לעולם מסכמים רבעון חיובי, ואילו הבורסה המקומית דווקא רשמה את ההפך. עם זאת, למרות הירידות במדד תל אביב נראה כי קופות הגמל הצליחו לרשום תשואה חיובית. אז מי בטופ ומי בתחתית, ומה הפער בין המסלולים השונים?

קראו עוד »
העברת קופת גמל
העברת קרן פנסיה לקופת גמל – צעד מבורך או שעדיף שיישכח?

העברת קרן פנסיה לקופת גמל היא רעיון שמדי פעם מתגנב לראשכם? חשוב לדעת שלא מדובר בשאלה של נכון או לא נכון, אלא להתייחס באופן פרטני ולבחון אותה לפי צורכיו ומטרותיו של החוסך. במאמר זה נדבר על היתרונות והחסרונות של מהלך זה.

קראו עוד »
תכנון פנסיוני
תכנון פנסיוני – למה זה חשוב?

תכנון פנסיוני הוא צעד מבורך שיכול לשרת אתכם בעתיד. החיים הם מסע מאתגר, אבל גם מלא בהזדמנויות. אנחנו עובדים קשה כדי להקים משפחה, לרכוש בית, לחסוך כסף לעתיד. אבל מה יקרה לנו כשלא נוכל לעבוד יותר?

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.