קופת גמל מגדל

תוכן עניינים

קופת גמל מגדל מבוססת על ניהול השקעות אסטרטגי במטרה למקסם את פוטנציאל התשואה תוך סיכון נמוך ככל הניתן. אילו מסלולים קיימים, איך התשואות, כמה דמי ניהול תשלמו ואיך מצטרפים? כל הפרטים במאמר שלפניכם.

מגדל קופת גמל

מגדל, חברת הביטוח הגדולה והמוכרת בישראל, ידועה גם ביציבותה הפיננסית בתור גוף המנהל קופות גמל, קרנות פנסיה, ביטוח מנהלים ומוצרי חיסכון אחרים. המשקיעים המחפשים מותג המשלב בחוכמה בין סולידיות ויציבות, בוטחים בחברה, כפי שניתן לראות בבירור היקף הנכסים במסלולי ההשקעה הנחשבים לשמרניים בקופת גמל מגדל. עם זאת, ניתן לראות כי ועדת ההשקעות של החברה, אינה חוששת גם ממסלולים בעלי חשיפה גבוהה למניות, וכי קיים גם מסלול מחקה מדד.

אילו מסלולי השקעה קיימים במסגרת קופת גמל מגדל?

מלבד המסלולים הכללים המותאמים לקבוצות גיל שונות, בהתאם למודל הצ'יליאני שהפך לנפוץ בישראל, החברה מציעה כ- 12 מסלולי השקעה לעמיתיה, הנתונים לבחירתם החופשית, לרבות:

 • 9779 – מגדל לתגמולים ולפיצויים מסלול לבני 50 ומטה
 • 9780 – מגדל לתגמולים ולפיצויים מסלולי לבני 50 עד 60
 • 9781 – מגדל לתגמולים ולפיצויים מסלולי לבני 60 ומעלה
 • 863 – מגדל לתגמולים ולפיצויים מניות
 • 13565 – מגדל לתגמולים מחקה מדד S&P500
 • 1161 – מקפת דמי מחלה
 • 8012 – מגדל לתגמולים ולפיצויים אג"ח עד 10% מניות
 • 859 – מגדל לתגמולים ולפיצויים אג"ח ממשלתי ישראלי
 • 862 – מגדל לתגמולים ולפיצויים אג"ח חו"ל
 • 744 – מגדל לתגמולים ולפיצויים כללי
 • 8888 – מגדל לתגמולים בניהול אישי IRA
 • 858 – מגדל לתגמולים ולפיצויים שקלי טווח קצר

כמה דמי ניהול תשלמו בקופת גמל מגדל?

דמי הניהול של קופת גמל מגדל סבירים והוגנים, ומתעדכנים בהתאם למדרג דמי הניהול המקובל בשוק. החברה מקפידה לשמור על אטרקטיביות בדמי הניהול וגמישות בסביבה של דמי ניהול תחרותיים, ובהתאם לסך הנכסים שהיא מנהלת. תוכלו לבדוק באתרים כדוגמה גמל נט ומחשבון דמי הניהול הפנסיוני של משרד האוצר מהם דמי הניהול הממוצעים שהחברה גובה מעמיתיה, אך יש לזכור כי כל מקרה נבחן לעצמו, וכי קיימים גורמים רבים שמסוגלים לייקר או להוזיל את דמי הניהול שיגבו מכם בסופו של דבר.

איך התשואות של קופת גמל מגדל?

נראה כי מגדל מתמקצעת בעיקר במסלולים סולידיים בסביבת אגרות חוב בהשוואה למסלולים אחרים ולמוצרים אחרים. הביצועים של קופת גמל מגדל במסלולים הסולידיים מצליחה לכבוש את טבלת התשואות לא פעם ובטווח זמן שונים, ומעידה על יכולת ניהול השקעות מעולה. יצירת תשואה עודפת במסלולים אלה היא אתגר לא קטן ולא התוצאה מרשימה במיוחד.

איך פותחים קופת גמל?

לפי חוק במדינת ישראל כל אדם יכול לבחור באיזה מוצר פנסיוני לחסוך, באיזו חברה ובאיזה מסלול. אם אתם מתלבטים אם כדאי לכם לחסוך באמצעות קופת גמל מגדל או בחברה אחרת או בכלל במוצר אחר, ואת מעוניינים בהשוואת קופות גמל בדרך הקלה והפשוטה, הגעתם למקום הנכון.

המומחים שלנו בפתרונות עדיפים כבר שנים רבות מתמחים בעולם החיסכון הפנסיוני. אנו עובדים מול חברות הביטוח ובתי ההשקעות המובילים, ומשתמשים בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת שקלול של פרמטרים רבים, מעבר לדמי ניהול ותשואות, כדי לסייע ללקוחותינו בבחירת המקום האידיאלי לחסכונותיהם. צרו קשר עמנו עוד היום ונשמח לסייע גם לכם ולהעניק לכם שירות מקצועי ויחס אישי שיעניקו לכם שקט נפשי.

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
דמי ניהול קופת גמל
דמי ניהול קופת גמל: מה חשוב לדעת?

דמי ניהול קופת גמל הם למעשה העמלה שאתם משלמים עבור אותו מוסד שמנהל עבורכם את החיסכון הפנסיוני. במאמר זה נסביר ממה הם מורכבים, כמה משלמים, כיצד ניתן להוזיל אותם ומתי זה באמת משתלם לכם?

קראו עוד »
מתי צריך לשלם פנסיה לעובד
מתי צריך לשלם פנסיה לעובד?

מתי צריך לשלם פנסיה לעובד היא שאלה שמטרידה מעסיקים רבים, ובעיקר מעסיקים שחווים צמיחה והרחבה של העסק, ולראשונה מתחילים להעסיק עובדים חדשים. במאמר זה ננסה לעשות עבורכם סדר בדברים.

קראו עוד »
קופת גמל של נפטר
מה עושים עם קופת גמל של נפטר?

פטירה של בן משפחה או חבר קרובים היא אירוע טראומטי, אשר דורש מהקרובים לנפטר להתמודד עם מגוון משימות, כולל בירוקרטיה, ענייני רכוש ועוד. בין המשימות הללו נמצאת גם הטיפול בקופת הגמל של הנפטר. כך תעשו זאת נכון

קראו עוד »
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.