כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית למאמנים?

כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית למאמנים, זו אחת השאלות הנפוצות ביותר שמאמני כושר ומדריכי ספורט שואלים אותנו. אלא שהתשובה תלויה בגורמים רבים שיש לתת עליהם את הדעת. אז אילו גורמים יכולים לחסוך לכם מאות שקלים בשנה?

חשיבותו של ביטוח אחריות מקצועית למאמנים

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים עוסקים בפעילות גופנית ונעזרים במאמנים על מנת להפוך את האימון ליעיל יותר ולעזור להם להגשים את מטרתם. למרות שפעילות גופנית היא מבורכת, לצערנו היא עלולה להסתיים גם במפח נפש, עקב טעות אחת קטנה של המאמן, גם אם היא נגרמה בתום לב ואפילו אם הוא מקצועי ומיומן ביותר. הדרך היחידה להגן על עצמכם מפני תביעה שתסב לכם נזק כלכלי משמעותי, חשוב שיהיה לכם ביטוח מקצועי.

כדאי מאוד לערוך השוואה בין הביטוחים הקיימים כדי לבדוק כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית למאמנים. מעבר למחיר עצמו, יש להתייחס גם לתנאים ולכיסויים שחברות הביטוח מציעות. מעבר לכך, זכרו שמדובר בביטוח הניתן להתאמה אישית, ולכל מאמן יש את הצרכים הייחודיים שלו, ולכן בהחלט יכול להיות מצב ששני מאמנים מאותו תחום שמבוטחים באותה חברת ביטוח ישלמו מחירים שונים.

מה משפיע על עלות ביטוח אחריות מקצועית למאמנים?

בגדול ניתן לומר כי פוליסה בסיסית למאמן עם ניסיון של שנים רבות בתחום, מעט מתאמנים והיסטוריה ביטוחית ללא רבב, הוא סביבות ה- 100 ₪ לחודש, שזהו סכום סביר לכל הדעות. עם זאת, חשוב לומר כי ישנם גורמים רבים שיכולים להכריע בשאלה כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית למאמנים ולהשפיע על המחיר שתשלמו ולנפח אותו משמעותית.

להלן כמה מהגורמים המרכזיים שבהם:

  • סוג עיסוקכם ואופי עבודתכם – סביר להניח שמדריך שחייה ישלם פרמיה יקרה יותר בהשוואה למדריך טאי צ'י למשל
  • גבול האחריות של הפוליסה – ככל שהגבול יהיה גבוה יותר, הפרמיה תתייקר
  • גובה ההשתתפות העצמית – כלל שהיא תהיה גבוהה יותר תשלמו פרמיה זולה יותר ולהפך
  • הרחבות שנדרשות – למשל כיסוי רטרואקטיבי היא הטבה מאוד פופלרית, אך היא עלולה לייקר את דמי הפרמיה
  • היסטוריה ביטוחית – אם הגשתם תביעה לחברת הביטוח ייתכן וחברות הביטוח יסרבו לבטח אתכם, או שיציעו לכם הצעה יקרה, עם החרגות ועם דמי השתתפות עצמית גבוהים ללא הוזלה בפרמיה.
  • מחזור הפעילות שלכם – ככל שיש לכם יותר לקוחות ויותר פעילות עסקית, יש פוטנציאל לתביעה גבוה יותר, ולכן חברות הביטוח דורשות דמי פרמיה גבוהים יותר לעומת מאמן שיש לו רק מתאמנים בודדים

למה כדאי להיעזר בסוכן ביטוח כדי לבדוק כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית למאמנים?

כאמור ישנם גורמים רבים שיש לשקול לפני שרוכשים ביטוח מקצועי או ביטוח אחריות מקצועית למאמן. אמנם ישנה פוליסה בסיסית שרוב חברות הביטוח מציעות, אבל תגלו שהוא מכסה מקרים ספציפיים ולא מספק מענה מקיף לכלל צורכיכם ואופי עבודתכם. במצב כזה אתם בעצם די נשארים חשופים לסיכונים מיותרים מה שעלול לגרום לכם לשלם כספים בסכומים אסטרונומיים מכיסכם.

בפתרונות עדיפים אנו מעמידים לשירותכם סוכני ביטוח מקצועיים ועם ידע וניסיון של עשרות שנים בהתאמת ביטוחים איכותיים שמגנים עליכם מפני תביעות רשלנות. אנו עובדים עם כל חברות הביטוח המובילות בארץ. בין אם אתם רוכשים ביטוח חדש ובין אם אתם מחדשים ביטוח קיים, אנו נבחן את הפוליסה שלכם לעומק, נערוך השוואת מחירים וכיסויים, נמלא את הטפסים ונדאג להתאים לכם את הפוליסה כמו כפפה ליד. אז אם אתם רוצים שקט נפשי, פנו אלינו עוד היום ותיהנו גם מיחס אישי וחם ושירות ברמה הכי גבוהה שיש.

תרצו לחזור לנושא מסוים?
מאמרים נוספים שאולי יעניינו אתכם
צרו קשר
השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

/ 5.